TECHNOLÓGIE

Výhody sádrových produktov.....

Prírodný a ekologický materiál

Sádra ako spojivo je prírodný, ekologický a zdraviu neškodný materiál. Na povrchu sádrových omietok sa nedrží prach, a preto sú vhodné pre alergikov.

Akumulačné vlastnosti

K výhodám sádrových produktov patrí ich priedušnosť a schopnosť absorbovať vlhkosť a neskôr ju opäť uvoľňovať do priestoru. Zároveň dokážu vďaka ich akumulačným vlastnostiam udržať teplo a prirodzene tak zabezpečiť príjemné klimatické podmienky v miestnosti, rovnováhu teploty stien a vnútorného prostredia.

Cena

V neposlednom rade je výhodou týchto omietok ich cena. Použitím jednovrstvových sádrových produktov možno v porovnaní s klasickým viacvrstvovým systémom (cementový postrek, jadrová omietka a vnútorná jemná omietka) ušetriť až tretinu finančných nákladov na materiál a prácu.

Rýchla aplikácia

Každý stavebník, či už odborník alebo laik, ocení aj jednoduchú a rýchlu aplikáciu, dobré schnutie omietok a ich výbornú prídržnosť k podkladu. Vďaka vlastnostiam sádrového spojiva omietky nepraskajú ani v prípade väčších hrúbok . Možno ich spracovávať ručne alebo strojovo.

Pre drobné opravy

Ďalšou výhodou je možnosť realizácie nepoznateľných drobných opráv v prípade poškodenia, ktoré zvládne úplne každý.

Kedy uvažovať o omietkach

hotová kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia,
riadne osadené a zapenené okná
......

Koľko to bude stať?

Ceny služieb vychádzajú z konkrétnych podmienok stavby a objektu, pričom berieme ohľad na objem zákazky, technickú náročnosť ako aj použité technológie.....

logo2

OMIETKY GOLD - Dušan Škarítka
Majcichov 65
919 22 Majcichov
SLOVENSKO
IČO: 54197198

KONTAKT

Mobil: +421 940 655 556
Email: dusan.skaritka@centrum.sk

Máte záujem o naše služby

napíšte nám radi vás budeme kontaktovať, alebo vám zodpovieme na otázky ohľadne našich služieb